Ozonlu Ürünler

VUCUT LOSYONU:

Cildimizin nem dengesi önemlidir. Kuru bir cilt savunmasız ve problem oluşmasına açıktır. Cildin nem ihtiyacının karşılanması için yeterli derecede su ve oksijen tüketilmeli aynı zamanda cildinizi besleyecek, elastikiyet kazandıracak iyi bir nemlendirici düzenli olarak kullanılmalıdır.

Kullanım Şekli
Good & Health Ozonlu Vücut Losyonu cilde masaj yaparak uygulandığında gün içerisinde vücudun nem dengesini korur. Tüm cilt tiplerine uygundur. Kullanım sıklığı yoktur.

ANTİ AGİNG KREM:

Anti age kremler; cildin elastikiyetini arttırmaya yardımcı ve cilde sıkı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Cildi toparlayıcı etkide bulunarak ciltteki kırışıklık, çizgi görünümlerinin azalmasına, pürüzsüz bir cilt yüzeyi ve belirgin cilt hatlarının oluşmasına destek olur.

OZON VÜCUT BAKIM LOSYONU:

Ozon cildin nem dengesini koruyarak oksijen verir. İçerisinde E vitamini, allantoin, yoğun d’panthenol ile hücreleri yenileyerek vücudun canlılık kazanmasını sağlar. Güneş sonrası bronzluğun uzun süre kalıcı olmasını sağlar, kızarıklık ve acıma hissinin azalmasına yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ:

Cilde masaj yaparak uygulandığında gün içersinde vücudun nem dengesini korur. Her cilt tipine ve sabah akşam günlük kullanıma uygundur.

Bir cevap yazın